Zajęcia Yogi w Śremskim Sporcie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już 22 sierpnia o godzinie 11.00 Śremski Sport zaprasza wszystkich chętnych na kolejne zajęcia wprowadzające do YOGI, które poprowadzi dyplomowany instruktor – Anna Lulkiewicz.

Zajęcia będą podzielone na dawa bloki. Koszt uczestnictwa w zajęciach – 20 zł. Osoby z kartą sportową zobowiązane są do odbicia karty przed każdym blokiem zajęć.
Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc w kalendarzu zajęć fitness Śremskiego Sportu – TUTAJ. Więcej informacji znajdą Państwo na bok@sremskisport.pl lub pod numerem telefonu – 61 22 28 683

Zajęcia na stałe do grafiku wprowadzone zostaną we wrześniu, a poniżej kilka zdań zachęty od prowadzącej Ani.

“Witam serdecznie i zapraszam Cię do rozpoczęcia przygody z jogą 🙂

Na zajęciach dowiesz się czym jest joga, jak bezpiecznie zacząć praktykę ciała, umysłu i oddechu. Jeśli wahasz się i masz dużo wątpliwości, to powiem Tobie, że wystarczy zrobić ten jeden (pierwszy) krok. Jogę może praktykować każdy niezależnie od wieku. Asany to ćwiczenia, w których ciało przyjmuje określone pozycje. Praktyka asan przywraca równowagę ciału na poziomie fizycznym i fizjologicznym. Świadoma praca w asanach powoduje uelastycznienie oraz wzmocnienie mięśni i ścięgien, odblokowanie i przywrócenie pełnej ruchomości stawom, usprawnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Zapraszam, zadbaj o siebie – Wystarczy tylko podjąć odpowiednią decyzję 😉
Ania”

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.