10. Śremski Bieg "Policz się z cukrzycą"

10. Śremski Bieg “Policz się z cukrzycą”

Stowarzyszenie Runners’ Power po raz dziesiąty organizuje Śremski Bieg “Policz się z cukrzycą”. Wydarzenie od lat towarzyszy zbiórce na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny bieg z powodu ograniczeń covidowych odbędzie się w innej formie – wersji hybrydowej. Dystans 10 km biegacze wykonują w dniach od 10 do 31 stycznia, a w dniu WOŚP nastąpi odbiór medali w Parku Ekologicznym im. W. Puchalskiego w godz. 9.00 – 13.00. Medale otrzymają tylko zarejestrowani i opłaceni zawodnicy. Liczba uczestników, którzy otrzymają medale, jest ograniczona do 250.

Rejestracja wyłącznie elektronicznie poprzez wysłanie maila na adres runnerspower2011@gmail.com. W temacie należy wpisać 10 Śremski Bieg “Policz się z cukrzycą”, następnie podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia uczestnika.

Opłata startowa to kwota minimum 10 zł za osobę. Całość wpłat zostanie przekazana na  konto Fundacji WOŚP (nr konta:  25 9084 0003 0010 6135 2000 0001; w tytule należy wpisać: Bieg WOŚP oraz  imię i nazwisko uczestnika).    

Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Bieg “Policz się z cukrzycą” to super inicjatywa, która sprawia, że cukrzyca i tak ważna w niej aktywność ruchowa zyskują na popularności. W grupie zawsze raźniej, a być może dla wielu osób taka akcja to świetna okazja do tego, aby podnieść się z kanapy i zacząć ruszać się codziennie – w końcu to czysta przyjemność! Warto uświadamiać wszystkich o znaczeniu ruchu nie tylko dla zachowania pięknego ciała, ale również zdrowia. Ruch ma szczególne znaczenie w leczeniu i profilaktyce cukrzycy, a dla tych, którzy nie są co do tego przekonani lub nadal poszukują wymówek odwlekających w czasie wzięcie odpowiedzialności za swoje zdrowie, polecam zajrzeć na kanał Jedz dobrze by Młynarski i obejrzeć film poświęcony aktywności ruchowej w cukrzycy. Znajdziecie go pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=EFIQdBsm3nc&list=UUgya9-fqPNKbPIeNKs7w66w&index=40 Obiecuję, że nie będzie to czas stracony! 🙂

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.