Remont stadionu w Śremie rozpocznie się w kwietniu

Remont stadionu w Śremie rozpocznie się w kwietniu (żródło: wartasrem.pl)
Remont stadionu w Śremie rozpocznie się w kwietniu (żródło: wartasrem.pl)
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Wszystko wskazuje na to, że po wielu latach oczekiwania na remont Stadionu Miejskiego w Śremie, doczekaliśmy się. W kwietniu rozpocznie się przebudowa trybuny głównej. W przyszłym roku ma zakończyć się jego całkowita modernizacja. Przebudowa stadionu będzie zrealizowana ze środków Urzędu Miejskiego w Śremie. Koniec prac zaplanowano na 2021 rok.

Jakość stadionu przy ulicy Poznańskiej z roku na rok pogarsza się. Popękane trybuny, fatalna bieżnia (którą kilkukrotnie krytykowała Patrycja Wyciszkiewicz, śremska lekkoatletka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy oraz Świata) oraz szatnie, których krytyki nie szczędzili sami piłkarze.

Słów krytyki na temat Stadionu Miejskiego w Śremie nie szczędził również Wiceprezes WZPN Rafał Ratajczak.

To wszystko ma się zmienić jeszcze w tym roku. I etap przewiduje remont trybuny głównej (część będzie zadaszona) z budową szatni dla zawodników, sędziów oraz trenerów. Powstaną również: sala konferencyjna, restauracja oraz stanowisko komentatora.

Przebudowa stadionu będzie zrealizowana ze środków Urzędu Miejskiego w Śremie. Koniec prac zaplanowano na 2021 rok.

Więcej zdjęć oraz informacji dotyczących remontu stadionu na stronie internetowej Warty Śrem: https://wartasrem.pl/w-kwietniu-rusza-przebudowa-stadionu-miejskiego/

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.