Książki: Marianna Szymarek "Radość rodzenia" / Magdalena Trubowicz "Przyjaciele. Na dobre i na złe"

Książki: Marianna Szymarek “Radość rodzenia” / Magdalena Trubowicz “Przyjaciele. Na dobre i na złe” [KONKURS]

Jak ten czas szybko leci, w kalendarzu mamy już grudzień, a za kilka dni Mikołajki. To najlepszy moment by poznać propozycje książkowe, które dla Was przygotowaliśmy.

Marianna Szymarek, filolożka klasyczna i polska, z wykształcenia nauczycielka, z pasji edukatorka nieformalna, doula certyfikowana Stowarzyszenia DOULA w Polsce. W wolnych chwilach ucieka z miasta na rowerze, czyta, bawi się kolorami i farbami. Żona Filipa i mama wielodzietna.

“RADOŚĆ RODZENIA”

Opowieści kobiet o porodach to mieszanka szczęścia, wzruszenia, bólu i lęku. Nie ma znaczenia, czy przebiegały naturalnie czy nie, ze znieczuleniem czy bez. Ważne są zgoda z samą sobą i otwartość na to, co przynosi życie.

Każda z opowieści jest wyjątkowa jak jej bohaterka. Szczera, pełna emocji, radości i kobiecej siły.

Autorka od lat wspiera kobiety przy porodach, więc zebrała 15 niepowtarzalnych historii, by pokazać, że to może być niesamowite, trudne, ale i piękne doświadczenie.

Przygotuj się na wyjątkowe pierwsze spotkanie.

Magdalena Trubowicz. Optymistka i marzycielka, z wykształcenia magister inżynier logistyki, a z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych i zapalona kucharka. W 2001 roku laureatka nagrody za najlepszą recenzję programu TVP “Zwyczajni – niezwyczajni”. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. Autorka świetnie przyjętych powieści dla kobiet. Zawsze z głową pełną pomysłów.

“PRZYJACIELE. NA DOBRE I NA ZŁE”

Jedna kamienica, dwa mieszkania, sześcioro przyjaciół – niech nie zmyli Was ten scenariusz, takiej książki jeszcze nie było!

Kłócimy się, wyzłośliwiamy, ale przede wszystkim rozmawiamy. Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Szukamy swoich drugich połówek i pomagamy w tych poszukiwaniach innym. Jesteśmy przyjaciółmi. Wiemy, że możemy na siebie liczyć, jesteśmy dla siebie wsparciem i będziemy ze sobą zawsze – na dobre i na złe.

Bo przecież najlepszych przyjaciół poznaje się w kamienicy!

Przezabawna seria o grupie przyjaciół, których połączył wspólny adres i to samo poczucie humoru. Poznajcie Cypiska, Alicję, Krzyśka, Igę, Karolinę i Karola i dajcie się zaskoczyć – to historia inna niż wszystkie!

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja? Chcesz porozmawiać o ciąży i porodzie? A może poznać przyjaciół z jednej kamienicy?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książkę 🙂

Wystarczy napisać NAM imię i nazwisko autorki książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do piątku, 6 grudnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych grafik)

 

 

 

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Marianna Szymarek “Radość rodzenia”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/radosc-rodzenia/

Magdalena Trubowicz “Przyjaciele. Na dobre i na złe”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/przyjaciele-na-dobre-i-na-zle/

 

Regulamin konkursów:

regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.