Festyn „Parada Smoków” przed pizzerią Tropicana w Śremie [VIDEO + ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W niedzielę, 27 sierpnia 2017r. na placu przed pizzerią Tropicana odbył się festyn „Parada Smoków”.

Tego dnia na wszystkich przybyłych czekało mnóstwo atrakcji, a wszystko od godz. 14:00 rozpoczęło się paradą motocykli i dzieci przebranych za smoki, których w tym roku za dużo nie było. Za najlepsze przebrania Starosta Śremski ufundował nagrodę – boombox. Gdy pochód ulicami osiedla wrócił na teren festynu, na scenie do występu szykował się disco polowy zespół Jurad.

Występ odbył się około godz. 15:00 i powiedzmy sobie szczerze nie wzbudził zainteresowania. Sami wykonawcy tłumaczyli to wczesną godziną i wcześniejszą paradą. Jednak, nagłośnienie podczas koncertu było bardzo kiepskie i zamiast mieć radość ze słuchania, w uszach piszczały dźwięki muzyki. Na zakończenie kilka, moim zdaniem negatywnych słów w kierunku ludzi zebranych na koncercie zostało powiedzianych m.in. że źle im się gra, że nie było żadnej reakcji ludzi, itp.

video: Szymon Mądry

Podczas trwania festynu każdy mógł skorzystać z różnych stoisk wystawionych na terenie, wiele atrakcji dla dzieci: malowanie twarzy, dmuchańce, kulki, itp. Odbył się także rodzinny bieg, jedzenie hamburgerów na czas, występy dzieci i zespołów tanecznych.

Na scenie zaprezentowała się także młode, zdolne śremskie wokalistki: Kasia Hoffa, Julia Trawińska i Oliwia Luto.

Wieczorem odbyło się losowanie nagród, którymi były m.in. rower, telewizor, mikrofalówka, biżuteria i wiele innych. Podczas tego punktu festynu, można było zauważyć kolejny mankament sceny na której nie było żadnego oświetlenia, a osoby które losowały wspomagały się latarkami z telefonów tak samo jak osoby które sprawdzały czy to właśnie ich los wygrał.

video: Szymon Mądry

foto. Szymon Mądry

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.