Pogoda dyktowała warunki podczas siódmej Sztafety 20 Października

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Pogoda dyktowała warunki siódmej Sztafety 20 Października
Pogoda dyktowała warunki siódmej Sztafety 20 Października

W niedzielę, 27 października odbyła się siódma Sztafeta 20 Października. Start, meta oraz cała trasa znajdowały się w Parku Powstańców Wielkopolskich 1918-1919. Niestety zarówno startującym, jak i organizatorom warunki dyktowała pogoda. Deszcz nie tylko powodował, że po prostu biegało się trudniej, ale przeszkadzał również organizatorom – często następowała awaria prądu.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, na starcie pojawiło się 156 sztafet. Wyniki tradycyjnie nie były najważniejsze, a charytatywny charakter imprezy. Jak co roku zbierane były pieniądze na pomoc dla chorego dziecka. W tym roku był to Borys Galewski. Borys to chłopczyk który urodził się w 2016 roku, a w wyniku komplikacji okołoporodowych cierpi na MPD, wodogłowie nieaktywne i obniżone napięcie mięśniowe. Wymaga całodobowej opieki i pielęgnacji.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera