Śremski półmaraton w niedzielę: sprawdź, gdzie utrudnienia w ruchu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W niedzielę 18 czerwca br. odbędzie się największa śremska impreza biegowa w tym roku. W związku z organizacją biegu 6. Mróz Śrem Półmaraton w godz. 7.00-12.45 na terenie gminy Śrem wystąpią utrudnienia, wynikające z całkowitego wyłączenia z ruchu trasy przebiegającej ulicami Śremu: Grunwaldzką, Aleją Solidarności, Grottgera, Chełmońskiego w kierunku na Gaj, Krzyżanowo, Błociszewo. Trasa półmaratonu przebiegać będzie powrotnie tymi samymi ulicami do mety na ul. Grunwaldzkiej przy Parku Odlewnika w Śremie.

Organizatorzy zwracamy się również z prośbą o nie parkowanie pojazdów w tym dniu na miejscach postojowych zlokalizowanych wzdłuż ul. Grunwaldzkiej przy Parku Odlewnika.

Śremski półmaraton w niedzielę: sprawdź, gdzie utrudnienia w ruchu

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera