Wysypisko w Pyszącej ponownie w ogniu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Ponownie płonie wysypisko śmieci w Pyszącej. Ostatni pożar wybuchł w tym miejscu 22 października. Przypomnijmy, że 24 kwietnia 2018 roku w Pyszącej spłonęło wysypisko śmieci. Walka z pożarem odpadów trwała kilkanaście godzin. Mieszkańcy Pyszącej do dziś walczą z insektami, a ogień w tym miejscu pojawia się cyklicznie.

Kilka dni temu na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Śremie pojawiło się oświadczenie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego, w którym ustosunkowuje się do pomówień, które co jakiś czas pojawiają się pod jego adresem w komentarzach na portalach społecznościowych. Pomówienia dotyczą nielegalnego składowiska w Pyszącej oraz tak zwanej “mafii śmieciowej” działającej w Polsce.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera