Natalia Sońska: “Zmysły czytelników będą się mieszać z rozkoszą, potęgując doznania” [WYWIAD]

Natalia Sońska: "Zmysły czytelników będą się mieszać z rozkoszą, potęgując doznania"
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Rozmowa z pisarką Natalią Sońską, autorką takich bestsellerów jak “Garść pierników, szczypta miłości”, czy “Zakochaj się, Julio”. Jej najnowsza książka “Cała przyjemność po mojej stronie” to opowieść o trudnych doświadczeniach i rodzącej się nowej miłości.

Twoja najnowsza powieść zatytułowana “Cała przyjemność po mojej stronie” kusi apetyczną okładką… Czy to historia o gotowaniu?

“Cała przyjemność po mojej stronie” to początek mojej nowej książkowej serii o Jagodzie, która pracuje w cukierni. Będzie dużo o słodkościach, o miłości do gotowania i pieczenia, będzie po prostu pysznie!

Skąd taka tematyka?

Zdecydowałam się wpleść w historię przepisy kulinarne, bo kuchnia to coś, co uwielbiam! Moją pasją jest tworzenie słodkości. Uwielbiam piec, wymyślać lub przerabiać przepisy, próbować nowych receptur, ozdabiać ciasta i cieszyć nimi innych. Lubię, gdy w domu pachnie ciastem, gdy wypieki smakują innym, a kiedy proszą o dokładkę, serce mi rośnie. Stąd też pomysł na to, by wpleść tę moją pasję do jednej z książek.

Jesteś łasuchem?

Tak, słodycze mogłabym jeść na okrągło, a te domowe, samodzielnie pieczone ciasta są moją największą słabością.

I jak ta słabość – lub, jak to nazywasz, pasja – wpłynęła na pisanie?

Myślę, że dodało to historii smaku, i to dosłownie! Osłodziłam życie bohaterów, wprowadziłam nutkę pikanterii, a w odpowiednich momentach dodałam łagodności. Zmysły czytelników będą się mieszać z rozkoszą, potęgując doznania podczas lektury! 

Niebawem na stronie naszego portalu będzie można wygrać powyższą książkę.

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.