Piękni i Młodzi w ESKA DANCE CLUB Śrem

ESKA DANCE CLUB: Piękni i Młodzi już w sobotę!

W najbliższą sobotę, 14 grudnia br. w ESKA DANCE CLUB Śrem przy ul. Chłapowskiego 1 wystąpi zespół Piękni i Młodzi.

W połowa grudnia i na 10 dni przed świętami, można troszkę się odstresować od przygotowań i tłoku zakupowego w galeriach handlowych. Okazja do tego wyśmienita, ponieważ w ESKA DANCE CLUB Śrem wystąpi znany i lubiany zespół Piękni i Młodzi – zapewne każdy zna poniższy przebój.

Zespół został założony w 2012 roku przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego – początkowo koncertowali na przyjęciach weselnych.

Od przeboju „Niewiara” rozpoczęła się ich kariera na największych scenach, a dalej pojawiały się kolejne utwory takie jak „Kocham się w Tobie” z którym wystąpili z programie „Must Be the Music. Tylko muzyka” w telewizji Polsat.

„Chciałabym spać z Tobą”, „Tak już bez Ciebie”, „Jedno słowo”, „Nie mów że”, „Ona jest taka cudowna” to utwory, które w sobotę zapewne usłyszymy na scenie i przez śpiewający tłum osób.

W tym roku wiele informacji słyszymy nie tyle o zespole, co o Magdzie i Dawidzie Narożnych. Obaj poinformowali o swym rozwodzie zapewniając, że cała sytuacja nie będzie miała wpływu na działalność zespołu.

Warto pojawić się w sobotę, 14 grudnia br. w ESKA DANCE CLUB na wieczór tanecznej muzyki.

  • Start o godzinie 21:00
  • Rezerwacja loży pod numerem telefonu 515 065 483
  • Obowiązuje selekcja

Pamiętajcie, ESKA DANCE CLUB to miejsca także na organizację np. wieczoru panieńskiego, czy kawalerskiego 🙂

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.