Zapraszamy na koncert dla Dawidka!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się 4 marca (niedziela) o godzinie 16:00 w Katolickim Domu Kultury w Dolsku. Podczas wydarzenia rozprowadzane będą cegiełki, dzięki którym uczestnicy będą mogli wygrać nagrody. Głównym celem przedsięwzięcia jest jednak zebranie pieniędzy na przenośny respirator dla Dawidka.

W czasie koncertu przewidziano występ grupy z dolskiego przedszkola, pokaz śremskich migaczy, występ Sary Kowalskiej oraz Julii Majchrzak. Głównym punktem imprezy będzie występ zespołu The Colt’s. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy! Katolicki Dom Kultury, 4 marzec, godzina 16:00 – do zobaczenia!

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera