Ekonom Talent Show

0

W sobotę 27 stycznia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie było gwarno i tłoczno. A wszystko za sprawą projektu społecznego Ekonom Talent Show.

Organizatorami tej wspaniałej inicjatywy byli uczniowie klasy 2LH Zespołu Szkół Ekonomicznych, przy wsparciu sieci Klubów Aktywności Rozmaitych dla młodzieży KAR – net. Grono utalentowanych młodych ludzi spotkało się w sobotnie południe w sali Ekonomika, by wesprzeć finansowo Koło Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej SMOKI.

Oczywiście dzięki temu projektowi możliwa była także promocja młodych śremskich talentów. W wydarzeniu udział wzięło 30 zespołów i indywidualnych uczestników, którzy pokazali swe talenty przed publicznością oraz jury, w skład którego weszli Julia Bartkowiak, Klaudia Kowal oraz Piotr Karliński. Nie zabrakło tych, dla których cała akcja się odbyła, czyli członków koła SMOKI.

Niepełnosprawni artyści także wystąpili na scenie Ekonomika. Prócz tańca i śpiewu tego dnia nie zabrakło i innych atrakcji: kawiarenki, kiermaszu i gier planszowych. Wielką atrakcją okazał się wspaniały Smok, który rozdawał cukierki i pozował do zdjęć.

https://photos.app.goo.gl/iNbJ1dAtDWod7JWT2

Materiał dzięki uprzejmości Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.