Ferie Zimowe w OSP Dolsk

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Zachęcamy wszystkie dzieci do spędzenia części ferii zimowych w Ochotniczej Straży Pożarnej w Dolsku. Zajęcia będą trwały od 19 do 24 lutego w godzinach 17:00. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek. Jedynym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dostarczenie podpisanej zgody rodziców na udział w zajęciach.

W ciągu tych kilku dni będzie działo się naprawdę wiele rzeczy. W harmonogramie przewidziano m.in. spotkanie z policjantem, konkurs plastyczny, wieczór filmowy, naukę pierwszej pomocy, zwiedzanie wozów strażackich, zajęcia plastyczne, karaoke, bal karnawałowy, turniej gier planszowych i edukacyjnych oraz ognisko. Raz jeszcze w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera