Będą kolejne dodatkowe oświetlenia na przejściach dla pieszych w Śremie

Oświetlenie przejścia dla pieszych w Śremie
Oświetlenie przejścia dla pieszych w Śremie (fot. srem.pl)
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Nowe, LEDowe oświetlenie przejść dla pieszych w Śremie pojawiły się w 2017 roku. Zostało zamontowanych pięć nowoczesnych zestawów oświetleniowych: przy ul. Chłapowskiego (przy postoju taxi), przy ul. Zamenhofa (skrzyżowanie z ul. Powstańców Wlkp), przy ul. Kilińskiego (przy rondzie Jana Pawła II), ul. Zamenhofa (przy stacji CIRCLE) oraz przy ul. 1 Maj. Nowe lampy przez pewien czas po zamontowaniu nie działały, dzisiaj już świecą.

Urząd Miejski w Śremie prosi mieszkańców o pomoc w wyborze dziesięciu kolejnych lokalizacji, w których w pierwszej kolejności powinno zostać zamontowane dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych. Odpowiedzi można przesyłać do 19 stycznia 2018 roku.

Ankieta znajduje się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenjYMDO78GR8q8iZNf5ERzPqVcRx-w4QFiohHcGCgkKdDf_w/viewform

Zastosowanie nowoczesnych opraw oświetleniowych LED umożliwia zaprogramowanie intensywności stałego strumienia świetlnego na przejściu dla pieszych. Nowoczesne soczewki i klosze precyzyjnie oświetlają cały obszar przejścia dla pieszych, zapobiegając emisji światła w niebo. Rozwiązania umożliwiają wyposażenie przejścia dla pieszych w system sterowania wykrywający ludzką aktywność. W przypadku wykrycia zbliżającego się pieszego do przejścia, system podniesie intensywność strumienia oświetlanego przejścia.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.