Śrem Triathlon: Uwaga! 3 września utrudnienia w ruchu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już trzeciego września odbędzie wielka impreza sportowa w naszym mieście: Śrem Triathlon. W związku z tym tego dnia wystąpią utrudnienia w ruchu. Wszelkie podróże samochodem przez nasze miasto warto zaplanować wcześniej.

W związku z imprezą sportową Śrem Triathlon, która odbędzie się w dniu 03.09.2017 nastąpi zmiana organizacji ruchu. Impreza zaplanowana jest w godz. 09:00- 18:00. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około godzinę dłużej. Dla zabudowań objętych zamkniętym obszarem przewiduje się dojazd do posesji w przerwach trwania triathlonu.
Odcinek DW nr 432 objęty trasą kolarską, zostanie zwężony do jednego pasa. Ruch na tym odcinku będzie się odbywał wahadłowo.

Plan sytuacyjny

Trasa biegowa odbywać się będzie w godzinach: 09:00 – 18:00

Trasa kolarska odbywać się będzie w godzinach: 09:30 – 11:30 oraz 13:30 – 16:30.

Śrem Triathlon: Uwaga! 3 września utrudnienia w ruchu
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera