Akcja śremskiej policji dotycząca walki z dopalaczami

4 września br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie spotkają się z młodzieżą szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie m. in. zobaczą film pt. „Dopalacze niszczą życie”.

https://youtu.be/8WjbAfEdNZs

Dziś rozpoczęliśmy spotkania z dyrektorami szkół, aby z początkiem września ruszyć z informacyjną kampanią w obszarze dopalaczy.

4 września br. w Zespole Szkół Technicznych w Śremie organizujemy inaugurację działań profilaktycznych w obszarze dopalaczy, które będziemy prowadzili na terenach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Dziś rozpoczęliśmy spotkania w szkołach z dyrektorami, aby przedstawić im naszą prewencyjną ofertę. Z ramienia śremskiej Policji koordynatorem działań profilaktycznych w obszarze dopalaczy został st. asp. Krzysztof Tabatt z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

4 września do Zespołu Szkół Technicznych w Śremie przybędą 10 – osobowe grupy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu śremskiego. Młodzież zobaczy film pt. „Dopalacze niszczą życie”. Ważną częścią spotkania będzie rozmowa z policjantami i przedstawicielem sanepidu. Z czasem podobne spotkania odbędą się we wszystkich szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Akcja śremskiej policji dotycząca walki z dopalaczami

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.