Zakończenie lata i triathlon: oby tylko pogoda dopisała

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W niedzielę, tj. 3 września na plaży miejskiej w Śremie odbędzie się szereg imprez zarówno kulturalnych, jak i sportowych. O godzinie 14:30 rozpocznie się Pożegnanie Lata, natomiast od 9:00 do 18:00 odbędzie się Triathlon Great Man Trilogy.

24 czerwca br. zapraszaliśmy na Powitanie Lata. Dzisiaj zapraszamy na jego zakończenie. W programie Zakończenia lata między innymi dekoracja uczestników, koncert wokalistów Studio Piosenki “Melody”, zespołu Riffertone, zespołu Silibrand, pokazy flyboardu, impreza plenerowa.

Ponadto gry, konkursy i animacje sportowe, zabawa z chustą Klanzy, bańki mydlane, figurki z balonów, zjeżdżalnia dmuchana, skakaniec, nagrody, drobne upominki.

Impreza ma charakter charytatywny, zbierane będą środki na rzecz Arka Ignaszewskiego.

Więcej na temat triatholnu w Śremie tutaj: https://www.naszsrem.pl/tag/srem-triathlon/

Zakończenie lata 2017 - program oraz plakat imprezy
Zakończenie lata 2017 – program oraz plakat imprezy

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera