Śremska Żyrafa dla każdego dziecka urodzonego w Śremie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremską Żyrafę otrzyma każde dziecko urodzone i zarejestrowane w Śremie. Nie chodzi tutaj o statuetkę, która jest przyznawana corocznie osobom, których inicjatywa i sukces są nietuzinkowe i rozsławiają Śrem, a o dziecięce pajacyki. Pajacyki, ale z logo właśnie Śremskiej Żyrafy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Śremska Żyrafa dla każdego dziecka urodzonego w Śremie

Urząd Miejski w Śremie poinformował, że wszystkie dzieci, które urodzą się w 2017 roku i zostaną zameldowane na terenie gminy Śrem w Urzędzie Stanu Cywilnego w Śremie otrzymają pajacyki z logo Śremskie Żyrafy.

Modernizacja i przebudowa Oddziału Położniczego w śremskim szpitalu, motywujące pajacyki dla rodziców dzieci mają zachęcić rodziców do tego, aby na miejsce porodu wybrali właśnie Śrem.

Nowym pomysłem Urzędu Miasta pochwalił się również na twitterze burmistrz Adam Lewandowski. “(…)Możecie więcej!” ma prawdopodobnie zachęcić rodziców do tego, aby nie tylko decydowali się na poród w Śremie, ale również do tego, aby zdecydowali się na większą ilość dzieci 😉

https://twitter.com/AdamLewandowsk2/status/816153182934040578

Być może wśród nowo narodzonych znajdą się osoby, które w przyszłości odegrają ważną rolę w budowaniu wizerunku naszego miasta.

3 odpowiedzi

  1. Dzieci otrzymają to od NAS a nie od Burmistrza! – chyba, że kupuje to za własne pieniądze, jeśli za urzędowe to za nasze !!! ale podoba mi się ta inicjatwa.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: