Bąbelkowe gofry z lodami, czyli bąbel-wafel hitem lodziarni Lida

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Jeśli ktoś zapyta nas o największy lodowy hit tego lata, odpowiedź może być tylko jedna: bubble waffles, czyli bąbel-wafle z lodami albo po prostu lody w gofrze! Gdzie? W punktach Lody Lida!

Gofry, nieco inne niż te, do których przywykliśmy jadając gofry nad polskim morzem. Tutaj ciastko jest biszkoptowe, bąbelkowe, a z niego powstaje rożek, do którego nakłada się lody włoskie i różne pyszne dodatki! Musicie spróbować! To “must have” lata 2017.

Jak smakuje hit lata? Wygląda obłędnie – lody w gofrze to raj dla łasucha. Jest różek z bąbelkowego gofra, lody, owoce, polewa. W stałym menu znajdziecie takie pozycje smakowe jak: Oreo, Lion, M&M’s czy Raffaello. Co tydzień na tablicy będą pojawiać się również inne smaki bazujące na sezonowych owocach.

Gdzie je znajdziecie?

Lody Lida

Chłapowskiego 28, Śrem
Pl. Kosynierów 26, Książ Wlkp.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera