|

Życie na wynos – najnowsza książka śremianki Olgi Rudnickiej już w sprzedaży

Dzisiaj w księgarniach w całej Polsce pojawiła się najnowsza książka znanej śremskiej pisarki Olgi Rudnickiej. Pomimo, iż na stronie internetowej wydawnictwa Prószyński i S-ka “Życie na wynos” zostało przypisane do kategorii “horror, sensacja, kryminał” możemy spodziewać się w książce wielu zabawnych sytuacji oraz tekstów, z których słynie Olga Rudnicka.

Życie na wynos – najnowsza książka śremianki Olgi Rudnickiej już w sprzedaży

Poprzedni tytuł, Granat poproszę utalentowanej śremianki ukazał się 11 października 2016r., czyli ok. pół roku temu.

Emilia Przecinek, znana autorka powieści dla kobiet, w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci, kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają, żeby chodziła na randki, a obie starsze panie, no cóż, jak to one, włażą z butami, gdzie tylko się da. W takiej sytuacji można albo załamać się nerwowo, albo popełnić morderstwo.
Mimo niesprzyjających okoliczności Emilia postanawia odmienić swoje życie. Nie jest to łatwe, gdyż mężczyźni, których spotyka, absolutnie nie przypominają wspaniałych bohaterów jej powieści.
Pech chce, że teściowa pisarki łamie nogę. Unieruchomiona na wózku, zaczyna obserwować sąsiadów, co okazuje się zajęciem na pełen etat, a nawet dwa, gdyż nie wszystko można zobaczyć przez okno, niektóre rzeczy trzeba podsłuchać. Przed wścibskimi staruszkami nic się nie ukryje. Ani kochanka o czerwonych włosach, ani skłonna do awantur żona, ani leżący w piwnicy trup, którego znajduje Emilia.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.