Wizyta logistyków i spedytorów z EKONOMIKA w firmie Raben Transport

Dnia 19 kwietnia 2016r. klasy I LA, I LB oraz grupa spedytorów z klasy I SI śremskiego EKONOMIKA wzięli udział w Dniu Przedsiębiorczości w Grupie Raben w Gądkach (Raben Transport). Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 80 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne.Na początku zostaliśmy powitani przez p. Agnieszkę Śmiałkowską. Przedstawiony został nam plan dnia oraz zasady BHP. Mieliśmy przyjemność obejrzeć prezentację o Grupie Raben,

po czym wzięliśmy udział w warsztatach, na których dowiedzieliśmy się m.in. o predyspozycjach zawodowych, umiejętnościach, programach rozwojowych i nowych technologiach stosowanych w przedsiębiorstwie. Zapoznaliśmy się ze specyfiką pracy kierowcy oraz prezentacją pojazdu członowego. Mieliśmy możliwość zobaczenia w jaki sposób myte są pojazdy członowe, a także naprawę autobusu, czy ciężarówki – to wszystko działo się w Serwisie Raben Transport. By zwiedzić Magazyn Raben Transport, musieliśmy do niego dojechać autobusem. Trzeba było ubrać specjalne kaski i kamizelki. Obserwowaliśmy pracę wózków widłowych i funkcjonowanie całego magazynu.

Na koniec tej ciekawej wyprawy odbyła się prezentacja samochodu ciężarowego. Każdy z nas dostał drobne upominki, a osoby, które jako pierwsze poprawnie rozwiązały krzyżówkę o firmie Raben otrzymały nagrody.

Dzięki takim wspaniałym wycieczkom dydaktycznym możemy lepiej przygotować się do naszej przyszłej kariery zawodowej.

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy Raben Transport za przygotowanie oraz przeprowadzenie niezwykle interesujących zajęć:

p. Agnieszka Śmiałkowska – Specjalista ds. Personalnych,

p. Joanna Górna – Kierownik ds. Przetargów,

p. Magdalena Jachnik – Lider ds. Relacji z Klientem,

p. Monika Tymecka – Lider Zespołu,

p. Dariusz Król – Kierownik Działu Napraw Powypadkowych,

p. Michał Przybylski – Menedżer Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów,

p. Szymon Łuczak – Kierownik Działu Sprzedaży,

p. Jakub Hudak – Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta,

p. Zbigniew Szafrański – Menedżer ds. Technicznych Floty,

p. Tomasz Lisewski – Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Floty.

Daria George kl. I LA, Zespół  Szkół Ekonomicznych w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.