Zawodnicy śremskiej Akademii Piłkarskiej powołani do kadry!

Dwóch zawodników śremskiej Akademii Piłkarskiej Młoda Warta, Aleksander Jechura (z lewej) oraz Aleksander Szafrański (z prawej) otrzymali powołanie na zgrupowania kadry rocznika 2006, które odbędzie się pod Poznaniem od 29.04-03.05.2016. Poznajcie wychowanków Warty Śrem bliżej.

Aleks Jechura ,,KERMIT” wychowanek Warty, który wieku 6 lat zaczął treningi w Śremskim zespole i przez cztery lata reprezentował nasze barwy. Pół roku temu Kermit przeszedł testy w Warcie Poznań i dzięki współpracy między tymi klubami został zawodnikiem drużyny z Poznania. W Śremie większość meczy rozgrywał na środku pomocy natomiast w Poznaniu częściej gra na ataku.

Aleks Szafrański ,,SZAFA” również wychowanek śremskiej akademii. Swoją przygodę z piłką zaczynał w tym samym momencie co przyjaciel. Szafa jest bramkarzem i mocnym punktem drużyny Orlika E2. Dzięki ciężkiej pracy jaką wykazuje na treningach z drużyną oraz indywidualnych gdzie pod okiem trenerów odpowiedzialnych za szkolenie bramkarzy zrobił gigantyczne postępy.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Aleksander Jechura (z lewej) oraz Alesander Szafrański (z prawej)

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.