|

Jak osiągnąć sukces w Śremie ucząc języków obcych? Wywiad z założycielką Gaduły

Każdy, kto kiedykolwiek był za granicą, zna krępujące uczucie wyobcowania oraz irytacji kiedy chce się wyrazić swoje myśli, a słów po prostu brak. Dodatkowo pójście drogą na skróty może owocować powstawaniem nieporozumień. Co robimy by precyzyjnie określić swoje potrzeby bądź wyrazić informację, zrozumiałą dla obcokrajowca?

Prędzej czy później trafiamy do szkoły językowej! Specjalnie dla was przeprowadziliśmy rozmowę z właścicielką Studia Językowego Gaduła w Śremie – Agnieszką Pawlińską. Powód jest wyjątkowy, Gaduła w tym roku świętuje swoje 5te urodziny!!!

Proszę powiedzieć co jest niezwykłego w Gadule, że na tak trudnym rynku usług edukacyjnych rozwija się prężnie od 5 lat?

Prawdopodobnie każdy z naszych uczniów lubi w nas coś innego. Doskonałe wyczucie potrzeb dzieci oraz rozumienie natury dziecka to jedne z naszych atutów. To czym zajmujemy się w Gadule to praca zupenie wyjątkowa. Tutaj nie ma miejsca dla „rzemieślników”, w Gadule zatrudniamy „artystów”. Tylko jeśli kochasz dzieci, jesteś w stanie stworzyć z nimi dobre relacje, a tym samym przeprowadzać zajęcia w pozytywnej atmosferze. Lekcje dla dzieci w Gadule, prowadzone są aktywnie i dynamicznie z zastosowaniem multimediów. Przede wszystkim jednak skupiamy się na tym, że wszyscy na zajęciach jesteśmy zespołem i pracujemy jako zespół wspierając sie nawzajem.

Słyszeliśmy już o metodzie Genki English, którą podbija serca dzieci i zachwyca dorosłych. Jaki jest jej sekret?

Hahaha :):)(śmiech) Filozofia tej metody opiera się na przekonywanie dzieci, ze potrafią w krótkim czasie mówić po angielsku. Kluczem do sukcesu w Genki English jest muzyka i gesty ilustrujące każdy zwrot. Jest to metoda używana w ponad 100 krajach na całym świecie przez miliony nauczycieli oraz uczniów. Dopiero niedawno Genki English dotarła do Centralnej oraz Wschodniej Europy.

Czy Metoda Genki English wymaga kupowania podręczników?

Uczniowie nie muszą kupować książek, ale będą uczyć się gramatyki. Każda piosenka jest skupiona na jednym zagadnieniu gramatycznym, które dziecko przyswaja intuicyjnie. To całe piękno Genki English.
Bardzo często osoby które uczą się języka angielskiego boją się go używać w sytuacjach dnia codziennego. Genki English pokonuje tę „barierę nieśmiałości” i motywuje do mówienia po angielsku. Poczucie pewności siebie do używania angielskiego to chyba najważniejszy czynnik tej metody.
Nowy materiał wprowadzamy na zasadzie gier i zabaw, nigdy nie zapominając o poprzednich lekcjach. Do każdej lekcji wplatamy odpowiednio skomponowany materiał multimedialny. Podążamy z duchem czasu, dzięki metodzie Richarda Grahama.

Kim jest ta tajemnicza postać – Richard Graham?

To twórca metody, którą stosujemy w pracy z dziećmi. Najkrócej możnaby go opisać jako pozytywnie zakręconego nauczyciela, który chciał obudzić swoich uczniów na lekcjach, stworzył własny energetyczny i energetyzujący innych program do nauki języka angielskiego. Jego metoda została wprowadzona w Tajlandii oraz Czechach do szkół publicznych. Efekty są fantastyczne przy racjonalnych kosztach.

Taka wyjątkowa metoda, a opłata wyjątkowo niska. Koszt 70zł miesięcznie to bardzo konkurencyjna cena za zajecia językowe. Dlaczego w Gadule jest tak tanio?

Koszt kursu to wypadkowa kilku czynników, materiału licencyjnego, pracy lektora oraz bardziej przyziemnych elementów takich jak czynsz i media.

Staramy się organizować kursy w miejscach nie wymagających wielkich nakładów finansowych, aby obniżyć koszty stałe, a w związku z tym opłatę dla Rodziców. Tak właśnie kształtujemy możliwie niską cenę za kurs, przy wysokim poziomie nauczania.

Brzmi fantastycznie:). Gdzie konkretnie organizowane są zajęcia.

Przede wszystkim w siedzibie firmy przy ulicy Paderewskiego 2, w Śremie. Zajęcia prowadzimy również w przedszkolach, bibliotekach czy szkołach na terernie powiatu śremskiego. Tam gdzie jest zapotrzebowanie na nasze usługi.

Jak można zapisać się na zajęcia do Gaduły?

Najłatwiej skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Zostaną wtedy Państwo poinformowani o dostępności zajęć dla danej grupy wiekowej oraz terminie ich rozpoczęcia. Zapraszamy wszystkie dzieci już od 3 roku życia. Zajęcia grupowe prowadzimy również dla młodzieży i dorosłych w zakresie języka angielskiego i niemieckiego. Dodatkowo mamy możliwość zorganizowania zajęć z mniej popularnych języków. W poprzednim roku szkolnym w Gadule prowadziliśmy lekcje indywidualne z języka włoskiego i hiszpańskiego. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego z okazji 5 lat „Gaduły”! Oraz owocnych kolejnych projektów. Dziękuję za rozmowę.

Bardzo dziękuję:)

Podsumowanie:

Zajęcia w Gadule także w godzinach porannych – od 8:00 rano
Kursy z języka angielskiego i niemieckiego
Zajęcia dla dzieci i dorosłych
Koszt kursów jedyne 70zł/m-c
Kameralne grupy od 3-8 osób

www.gadula.naszsrem.pl

gadula@naszsrem.pl

796 046 427

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.