Dominik Sworowski nowym prezesem ŚKS Warta Śrem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Dominik Sworowski został nowym prezesem Śremskiego Klubu Sportowego Warta. Następca Marcina Szydłowskiego, który z przyczyn osobistych złożył rezygnację z pełnionej funkcji został jednogłośnie wybrany na poniedziałkowych obradach zarządu śremskiego klubu.

Dominik Sworowski

mgr Dominik Sworowski to dotychczasowy v-ce prezes sekcji piłkarskiej. Związany z Wartą od 2007 roku jako trener drużyn juniorskich, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu specjalności “Organizacja i Zarządzanie Sportem” oraz ukończył studia podyplomowe uzyskując tytuł Trenera II Klasy (piłka nożna).
Ponadto ukończył wiele kursów z dziedziny piłki nożnej, zarządzania oraz marketingu sportowego, między innymi: uczestnik renomowanego kursu trenerskiego UEFA B (kurs pod auspicjami Niemieckiego Związku Piłki Nożnej w Barsinghausen), wielokrotny uczestnik konferencji szkoleniowych organizowanych przez WZPN i UEFA Grassroots oraz odbył staż w Legii Warszawa. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, wieloletni trener w śremskich klubach.

Prywatnie Dominik Sworowski oprócz Warty Śrem, bez której nie wyobraża sobie życia, pasjonuje się także dobrą książką.

To dla mnie prawdziwy zaszczyt i wyróżnienie stać na czele największego i jednego z najstarszych klubów w Śremie. Mam nadzieję, że pod moimi sterami Warta będzie jeszcze sprawniej i prężniej funkcjonować, a wtedy o kolejne sukcesy nie musimy się martwić! 🙂

Dominik Sworowski

Nowy prezes został wybrany przez zarząd śremskiego klubu jednogłośnie.

materiał dzięki uprzejmości ŚKS Warta Śrem

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.