|

Dominik Sworowski nowym prezesem ŚKS Warta Śrem

Dominik Sworowski został nowym prezesem Śremskiego Klubu Sportowego Warta. Następca Marcina Szydłowskiego, który z przyczyn osobistych złożył rezygnację z pełnionej funkcji został jednogłośnie wybrany na poniedziałkowych obradach zarządu śremskiego klubu.

Dominik Sworowski

mgr Dominik Sworowski to dotychczasowy v-ce prezes sekcji piłkarskiej. Związany z Wartą od 2007 roku jako trener drużyn juniorskich, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu specjalności “Organizacja i Zarządzanie Sportem” oraz ukończył studia podyplomowe uzyskując tytuł Trenera II Klasy (piłka nożna).
Ponadto ukończył wiele kursów z dziedziny piłki nożnej, zarządzania oraz marketingu sportowego, między innymi: uczestnik renomowanego kursu trenerskiego UEFA B (kurs pod auspicjami Niemieckiego Związku Piłki Nożnej w Barsinghausen), wielokrotny uczestnik konferencji szkoleniowych organizowanych przez WZPN i UEFA Grassroots oraz odbył staż w Legii Warszawa. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, wieloletni trener w śremskich klubach.

Prywatnie Dominik Sworowski oprócz Warty Śrem, bez której nie wyobraża sobie życia, pasjonuje się także dobrą książką.

To dla mnie prawdziwy zaszczyt i wyróżnienie stać na czele największego i jednego z najstarszych klubów w Śremie. Mam nadzieję, że pod moimi sterami Warta będzie jeszcze sprawniej i prężniej funkcjonować, a wtedy o kolejne sukcesy nie musimy się martwić! 🙂

Dominik Sworowski

Nowy prezes został wybrany przez zarząd śremskiego klubu jednogłośnie.

materiał dzięki uprzejmości ŚKS Warta Śrem

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.