Uciekał na motorze przed policją. Zatrzymany został w Nochowie.

0

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego prowadząc pościg ujęli motocyklistę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem oraz OC. Natomiast jego pojazd nie miał tablic rejestracyjnych, oświetlenia, lusterka. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

W piątek, 20 lutego, około godz. 16.55, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Śremie na ulicy Okulickiego zauważyli mężczyznę, który poruszał się motocyklem bez tablic rejestracyjnych, oświetlenia i lusterka.

Kierujący motocyklem marki Yamaha nie zastosował się do wydanych przez mundurowych sygnałów do zatrzymania, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg, który prowadzili wspólnie z kolejnym, wspierającym patrolem.

Motocyklista uciekał ulicą Jeziorną w kierunku Nochowa stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym.

Ostatecznie, w Nochowie „pirat drogowy” został zatrzymany. Okazał się nim 26 – letni mieszkaniec Śremu, który dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem oraz OC.

Motocykliście zatrzymano prawo jazdy kat. B, a cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnakomity występ Karoliny Muchy (Wodnik Śrem) podczas Pucharu Silesia 2015
Następny artykułŚrem w gronie uczestników Listów dla Ziemi 2015

Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here