Zbił szybę w drzwiach na stacji paliw w Książu Wlkp. – odpowie przed sądem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ustalili i zatrzymali 32-letniego sprawcę uszkodzenia drzwi na stacji paliw w Książu Wlkp. Mężczyzna kopnął w drzwi wejściowe i zbił szybę powodując straty w wysokości 4000 złotych. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

11 grudnia 2017 roku Komenda Powiatowa Policji w Śremie została powiadomiona o uszkodzeniu drzwi wejściowych jednej ze stacji paliw w Książu Wlkp.

Z zawiadomienia wynikało, że w nocy z 8 na 9 grudnia 2017 roku, kiedy stacja była zamknięta, nieznany sprawca zbił szybę w drzwiach powodując straty w wysokości 4000 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Praca operacyjna funkcjonariuszy, którym pomógł też zabezpieczony monitoring, doprowadziła do ustalenia i zatrzymania sprawcy uszkodzenia. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec gminy Śmigiel, którego policjanci zatrzymali 15 stycznia br. na terenie Kościana. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Przyznał się do uszkodzenia drzwi i teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera