Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie

0
312

W piątek 22 maja w godzinach popołudniowych Przedszkole o profilu artystyczno-językowym “Pod Wierzbami” w Śremie zorganizowało Piknik Rodzinny dla Dzieci oraz ich Rodziców. Słychać było śmiech, gwar i radość w czystej postaci! Były występy artystyczne, “dmuchańce”, malowanie buziek, wielkie bańki mydlane i nawet pogoda dopisała!

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie Piknik Rodzinny w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSztuka teatralna w bibliotece
Następny artykułJakim typem rowerzysty jesteś?
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here