|

XXVII Kórnickie Spotkania z Białą Damą: ABBORN, Komodo & Thomas Sykes, Viki Gabor [ZAPROSZENIE]

W najbliższy weekend 11-12 czerwca na Placu Niepodległości w Kórniku po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbędzie się “Spotkanie z Białą Damą”.

W piątkowy dzień, 11 czerwca od godziny 12:00 będzie można skorzystać z różnych rekreacji, stoisk handlowych bądź gastronomicznych. Oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 16:00 po których nastąpią występy lokalnych oraz zaprzyjaźnionych grup. Następnie przyjdzie czas na koncerty

ABBORN – godz. 20:00

Zespół powstał w 1999 r. Do złudzenia przypomina zespół ABBA szwedzkiej legendy. Na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać. Już po krótkim czasie znaleźli się w Hiszpanii, podróżowali po południowo-zachodnim wybrzeżu Europy.

Podstawowy kwartet uzupełnia gitarzysta basowy i perkusista, co sprawia, że ​​zespół występuje bez podkładów, będąc całkowicie produkcją na żywo. Sześć osób śpiewających na scenie, pełny występ wokalny, doskonała choreografia w autentycznych strojach zrobi jeszcze większe wrażenie na koncercie.

Komodo & Thomas Sykes – godz. 22:00

Formacja powstała na bazie współpracy trzech dj-ów i producentów, którzy swoje doświadczenie muzyczne zdobywali w kilku różnych projektach. W marcu 2007 zdecydowali o założeniu nowego projektu pod nazwą KOMODO. Pierwszy utwór “I love You so much” został od razu bardzo entuzjastycznie przyjęty podczas występów w klubach i dyskotekach, a na muzycznych forach przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej poszukiwanych utworów w sieci. Oficjalna radiowa premiera tej kompozycji odbyła się w maju 2008 roku i od razu trafiła na radiowe listy przebojów (m.in. nr 1 na liście przebojów GORĄCA 20 radia ESKA), co zaowocowało wieloma koncertami w klubach i dyskotekach.

Od tego momentu wylansowali wiele utworów, które od razu znalazły miejsce w setach wielu dj-ów.

 

Niedzielne świętowanie (12 czerwca) świętowanie upłynie pod znakiem występów dzieci i młodzieży, by następnie na scenie pojawiła się:

Viki Gabor – godz. 17:30

Pochodząca z bardzo muzykalnej rodziny, pierwszy raz na scenie wystąpiła w “The Voice Kids” i dotarła do finału, a jej pierwszy singiel “Time” ma na kanale YouTube już ponad 5 milionów wyświetleń. W 2019 roku wystąpiła w Sopocie na “Top of the Top Sopot Festiwal Young Choice Awards”, w październiku tego samego roku wygrała “Szansę na Sukces Eurowizja Junior”, następnie występowała w 6 miastach w Wielkiej Brytanii podczas trasy koncertowej “Bars and Melody”.

W listopadzie 2019 roku reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior wygrywając ją. Jako jedyna wokalistka w historii tego konkursu dokonała niemożliwego i dzięki niej Polska zwyciężyła drugi raz z rzędu. Jej piosenka “Superhero” do dziś ma ponad 24 miliony wyświetleń w serwisie YouTube i nadal jest często grana w polskich stacjach radiowych.

Na początku 2020 roku Viki nagrała spektakularny duet z Kayah pod tytułem “Ramię w ramię” który okazał się mega hitem. W serwisie YouTube obejrzało go już ponad 52 miliony. We wrześniu 2020 roku wydała swój debiutancki album pod tytułem “Getaway (into my imaginations)”, który pokrył się złotem. W listopadzie 2020 roku Viki Gabor była ambasadorką Eurowizji Junior podczas której wykonała utwór “Move the World”, której autorem był Gromee.

Niespełna 15 – letnia Viki jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Ma na swoim koncie już pięć nominacji do Fryderyków i wiele wygranych plebiscytów. W czerwcu 2021 została ambasadorką akcji “Bezpieczne wakacje” pod patronatem pary Prezydenckiej. Wystąpiła na deskach Opery Leśnej podczas Polsat Super Hit Festiwal w koncercie “Najlepsi z najlepszych” oraz podczas koncertu z okazji 20-lecia TVN24. Latem 2021 można ją było zobaczyć i usłyszeć podczas “Letniej Trasy Dwójki”. Rok 2021 zakończyła występem podczas “Sylwestrowej Mocy Przebojów” w Telewizji Polsat.

Początek roku 2022 Viki rozpoczęła udziałem w kultowym programie “Twoja twarz brzmi znajomo” w Polsacie. Jesienią planuje wydanie drugiej płyty. Aktualnie promuje swój najnowszy singiel “Napad na Serce”.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.