Galeria przy ul. Zamenhofa w Śremie: ALDI, kiedy otwarcie?

Galeria handlowa przy ulicy Zamenhofa w Śremie wpisała już się w krajobraz miasta. Jednak w pierwotnych projektach miała ona składać się z trzech części, więc pora na ostatnią.

Będzie to największy sklep w miejscu dawnego stadionu przy ulicy Zamenhofa w Śremie, który zamienił się w galerie handlową.

Obecnie w tym miejscu trwa budowa sklepu marki ALDI, która jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. W Niemczech zajmujemy pierwsze miejsce wśród sklepów dyskontowych, natomiast w Polsce zatrudnia ponad 2 000 osób.

Wybierając lokalizacje naszych nowych sklepów kierujemy się przede wszystkim dbałością o komfort i doświadczenia zakupowe naszych klientów. Lokalizacja jest bowiem kluczowym czynnikiem wyboru sklepu na codzienne zakupy – powiedziała Agata Biernacka (Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI Polska)

Jak się dowiedzieliśmy specjalnie dla Naszych czytelników: Nowy sklep ALDI w Śremie będzie obiektem parterowym, którego łączna powierzchnia wynosić będzie 1250 m2, w tym powierzchnia sali sprzedaży wynosić będzie 1000 m2. Sklep przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w środę, 21 października br. o godzinie 6 rano, a sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty od godziny 6 do 22, natomiast w niedziele handlowe w godzinach 9 do 18.

Galeria przy ul. Zamenhofa w Śremie: EMPIK, kiedy otwarcie?

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.