Galeria przy ul. Zamenhofa w Śremie: Action, kiedy otwarcie?

Sklep Action
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Park handlowy przy ulicy Zamenhofa mieszkańcy podziwiają już w pełnej okazałości zastanawiając się kiedy będzie otwarcie.

Ponad 7 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu oraz ok. 200 miejsc parkingowych czekają już na swoich klientów.

 

Prawie wszystkie powierzchnie handlowe są już zajęte, a pierwsze otwarcie sklepu odbędzie się w czwartek, 19 września br. marki Action.

Galeria przy ul. Zamenhofa w Śremie: Do dwóch razy sztuka, czyli Action wreszcie otwarty

Action jest szybko rozwijającym się, międzynarodowym dyskontem niespożywczym. Działamy w oparciu o prosty i skuteczny model biznesowy, który świetnie sprawdza się w naszych sklepach w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. To co nas wyróżnia, to najniższe ceny i zaskakujące nowości. Nasz znak rozpoznawczy to produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. W naszych sklepach można znaleźć ponad 6000 rożnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacamy o ponad 150 nowych produktów. Sprzedajemy towary znanych marek, jak i produkty pod własną marką. To produkty, dzięki którym życie naszych klientów staje się prostsze i przyjemniejsze. Wysoka jakość towarów wnosi dodatkową wartość do ich życia. Niskie ceny nie oznaczają niższej jakości. Dbałość o jakość, zrównoważony i klarowny sposób działania to nasza dewiza.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.