Książki: Olga Rudnicka “Życie na wynos” / Hanna Bauta “Przez pół świata. Mama z synem w podróży” [KONKURS]

Dzisiaj zaczynamy tylko w jeden sposób: My książek nie palimy !! My książki rozdajemy naszym czytelnikom. Jest to najlepsza okazja na przedstawienie wyjątkowych propozycji wydawniczych.

Olga Rudnicka, urodzona w Śremie; talent w literaturze kobiecej. Jest osobą obdarzoną zmysłem obserwacji i wnikliwością, sarkastycznym poczuciem humoru oraz ironicznym spojrzeniem na realia współczesnego świata. Kocha jazdę konną i dobre książki. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Jeden trup w piwnicy i kilka w szafie, a wszystko na głowie Emilii Przecinek.

“ŻYCIE NA WYNOS”

Emilia Przecinek, znana autorka powieści dla kobiet, w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci, kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają, żeby chodziła na randki, a obie starsze panie, no cóż, jak to one, włażą z butami, gdzie tylko się da. W takiej sytuacji można albo załamać się nerwowo, albo popełnić morderstwo.
Mimo niesprzyjających okoliczności Emilia postanawia odmienić swoje życie. Nie jest to łatwe, gdyż mężczyźni, których spotyka, absolutnie nie przypominają wspaniałych bohaterów jej powieści.
Pech chce, że teściowa pisarki łamie nogę. Unieruchomiona na wózku, zaczyna obserwować sąsiadów, co okazuje się zajęciem na pełen etat, a nawet dwa, gdyż nie wszystko można zobaczyć przez okno, niektóre rzeczy trzeba podsłuchać. Przed wścibskimi staruszkami nic się nie ukryje. Ani kochanka o czerwonych włosach, ani skłonna do awantur żona, ani leżący w piwnicy trup, którego znajduje Emilia.

Hanna Bauta, redaktorka naczelna, producentka filmowa, projektantka gier planszowych i przestrzennych, pisarka, podróżniczka, a przede wszystkim matka. I choć zawsze ma co najmniej trzy rzeczy do zrobienia, to wszystko kręci się wokół jej największej pasji, czyli podróży. I nie są to podróże to zachodnioeuropejskich kurortów, gdzie można by się było spodziewać matki z dzieckiem na wakacjach.

“PRZEZ PÓŁ ŚWIATA. MAMA Z SYNEM W PODRÓŻY”

Jak za pomocą kokosa wyczarować mężczyznę idealnego ? Dlaczego w Chinach nie wolno wskazywać nikogo pałeczkami ? Co zrobić, kiedy w zatłoczonym autobusie dziecko woła, że chce siku ? Jak skończy się spotkanie z przerażającą morderczynią motyli, i co takiego Czarna Wołga robi w malezyjskim Ipoh ?

Tylko we dwoje – Hanna Bauta wraz ze swoim synkiem Bernardem udała się w czteromiesięczną wyprawę po egzotycznych krajach Afryki i Azji. Owocem ich wędrówki jest książka, stanowiąca fascynujący opis podróży, która na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwa do zrealizowania. Oprócz historii niezwykłych miejsc odwiedzanych przez nietuzinkowych podróżników i opowieści o ludziach, których napotykali na swojej drodze, znajdziemy w niej także praktyczne porady dotyczące podróżowania z małym dzieckiem.

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz poznać sensacyjny kryminał z Emilią Przecinek w roli głównej ? A może poznać przygody mamy z małym dzieckiem w niecodziennych podróżach ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książki 🙂

Wystarczy napisać NAM imię i nazwisko autorki książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do poniedziałku, 8 kwietnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, twitterze, grupie Nasz Śrem, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych zdjęć)

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

4 komentarze

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.