Będą większe korki: Remont drogi wojewódzkiej nr 310 al. Solidarności – do końca listopada

26 września 2019 rozpocznie się remont drogi wojewódzkiej nr 310 – al. Solidarności w Śremie. Remont realizowany przez zarządcę drogi Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu do końca listopada 2019 r.

Roboty drogowe obejmują:

  • frezowanie
  • wykonanie nakładki asfatlowej
  • remont wysp rozdzielających jezdnie

I ETAP
W pierwszym etapie remont będzie prowadzony na jezdni od strony szpitala. Ruch pojazdów będzie prowadzany w obu kierunkach po jezdni od strony centrum handlowego.  Dojazd do szpitala będzie możliwy jednie od ul. Sikorskiego.  Dla jadących od ul. Chełmońskiego zostanie wprowadzony zakaz skrętu w ul. Korczaka. Podczas remontu wyłączony zostanie przystanek komunikacji miejskiej.

II ETAP
W drugim etapie będzie remontowana jezdnia od strony centrum handlowego. W trakcie remontu ruch będzie odbywał się  w obu kierunkach po jezdni od strony szpitala. Ze względu na zakres robót skrzyżowania z ul. Chełmońskiego  oraz ul. Korczaka zostaną wyłączone  z ruchu. Do ulicy Chełmońskiego i do Błociszewa będzie wytyczony objazd przez ul. Grottgera.   Podczas remontu wyłączony zostanie przystanek komunikacji miejskiej.

III ETAP
W trzecim etapie zostaną wykonane prace brukarskie.  

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.