Beach Soccer 2019 o puchar Burmistrza Śremu [Zaproszenie]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na Plażę Miejską w Śremie gdzie odbędzie się turniej piłki nożnej pn. Beach Soccer 2019 o puchar Burmistrza Śremu.
Beach Soccer 2019 o puchar Burmistrza Śremu
Beach Soccer 2019 o puchar Burmistrza Śremu

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na Plażę Miejską w Śremie gdzie odbędzie się turniej piłki nożnej pn. Beach Soccer 2019 o puchar Burmistrza Śremu. Turniej odbędzie się 20 lipca br. i ma charakter amatorski. Organizatorem jest Śremski Sport oraz Warta Śrem! Sponsorem rozgrywek jest sieć sklepów Malibu.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 19 lipca br. do godz. 15:00 drogą elektroniczną na adres bok@sremskisport.pl, telefonicznie 887 888 214 – zwracamy uwagę, że ilość miejsc jest ograniczona więc prosimy nie czekać na ostatnią chwilę!

Turniej będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe:

Poniżej prezentujemy ramowy plan rozgrywek:

  • 11:30 – Otwarcie biura zawodów.
  • 12.00 – Rozpoczęcie turnieju
  • 12:15 – Kategoria DZIECI – drużyny mieszane dzieci w wieku od 12 do 15 lat.
  • 15:00 – Kategoria OPEN – drużyny mieszane w przedziale wiekowym 16 +

Regulamin Turnieju BEACH SOCCER 2019 zapraszamy do zapoznania się!

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera