|

GOL dla Zuzi – turniej piłkarski dla ludzi o dobrych sercach

Mała Zuzia Lambryczak choruje na bardzo skomplikowaną chorobę, jaką jest – Zespół Wolfa Hirschhorna. Jest to schorzenie genetyczne, przez które Dziewczynka większość czasu spędza w szpitalu. Malutka potrzebuje ciągłej opieki.

Aby pomóc małej Zuzi w leczeniu, uczniowie śremskiego Ekonomika postanowili zorganizować charytatywny turniej piłki nożnej pod nazwą “Gol dla Zuzi”, który odbędzie się na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ekonomicznych dnia 5 marca o godz. 9:30.

W turnieju udział zapowiedziało 16 drużyn, więc emocji nie zabraknie! Zadaniem wszystkich jest przyjść na turniej, kibicować i dobrze się bawić. Podczas naszej wspólnej zabawy będą zbierane pieniądze do puszek.

GOL dla Zuzi

sala gimnastyczna

Zespół Szkół Ekonomicznych

5 marca, godz. 9:30

Nasz projekt społeczny jest akcją w której pokażemy, że ludzie mają ogromne serca i pomogą, razem z nami wesprzeć marzenia małej Zuzi.
Zapisy proszę składać na maila: Goldlazuzi@wp.pl lub do organizatorów turnieju: Ewelina Nowacka, Maciej Bąkowski. Wpłata od drużyny wynosi 20zł, płatne przed rozpoczęciem turnieju

Jak połączyć pasję i pomaganie innym? Czy uda się to zrealizować młodym ludziom z Ekonoma?

Uczniowie klasy 1E zdecydowali się podjąć takie wyzwanie, zgłaszając swój udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”. Poprzez pokonywanie kolejnych etapów, od pomysłu do realizacji, uczniowie dążą do zrealizowania projektu społecznego. Uwieńczeniem ma być uzyskanie certyfikatów Project Management Institute R.E.P.
Inicjatywa, którą podjęli to organizacja charytatywnego turnieju piłki nożnej „Gol dla Zuzi”, który odbędzie się na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ekonomicznych dnia 5 marca o godz.9:30.

Nie jest to pierwsza impreza charytatywna organizowana przez Ekonom, wcześniej pomagano już Kajtkowi, Amelce, p. Szymonowi. Teraz kolej na mieszkankę Śremu, małą Zuzię, która od urodzenia zmaga się z wielkim cierpieniem. Rodzina robi wszystko co możliwe, aby życie dziewczynki, było pozbawione bólu. Najlepsze rezultaty dają turnusy rehabilitacyjne, które niestety są bardzo kosztowne. Gdyby nie pomoc Fundacji i wielu ludzi dobrej woli, takie wyjazdy, nie były by w ogóle możliwe.

Jak można pomóc?

Przyjść na turniej, kibicować, dobrze się bawić, a przy okazji wrzucić coś do puszki. Udział weźmie 16 drużyn, więc emocji sportowych nie zabraknie! Sędziować będzie p. Paweł Pietrzak, któremu już teraz serdecznie dziękujemy!

Wszystkie zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc Zuzi. Organizatorzy, dzięki uprzejmości p. dyrektora Piotra Karlińskiego, sponsorów (PSS Społem, Tropicana, VAS, Piotr-3D, S&S Poligrafia) oraz BZ WBK (patronat honorowy), nie ponoszą prawie żadnych kosztów związanych z organizacją turnieju. Dają jedynie swój czas i zaangażowanie.

Zuzi można pomagać wpłacając pieniądze na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
4060 Lambryczak Zuzanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia , w ramach projektu „Gol dla Zuzi”

GOL dla Zuzi – turniej piłkarski dla ludzi o dobrych sercach

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.