Wypadek na ulicy Gostyńskiej w Śremie: policja prosi świadków wypadku o kontakt

Kryminalni ze Śremu prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 20 października br. w Śremie na ulicy Gostyńskiej. Około godz. 21.15 kierujący Fordem Focus chcąc uniknąć tam zderzenia z nieustalonym pojazdem, który wymusił na nim pierwszeństwo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w samochód Mercedes-Benz. Kierujący fordem i mercedesem doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie badają sprawę wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę, 20 października br., w Śremie na ulicy Gostyńskiej.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu tego zdarzenia wynika, że około godz. 21.15 kierujący Fordem Focus, 27-letni mieszkaniec gminy Dolsk, jechał z kierunku Dolska w stronę Śremu. Kiedy znajdował się w rejonie skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 436 to chcąc uniknąć zderzenia z nieustalonym pojazdem, który jechał z przeciwnego kierunku i wymusił na nim pierwszeństwo skręcając w drogę na Książ Wlkp., zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w prawidłowo jadący z kierunku Śremu samochód Mercedes-Benz, którym kierował 30-letni śremianin.

W wyniku tego zdarzenia kierujący fordem i mercedesem doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący mercedesem był trzeźwy, a kierującego forem, z uwagi na stan zdrowia, nie poddano badaniu. Kierujący samochodem, który wymusił pierwszeństwo na kierującym Fordem Focus, nie udzielił pomocy uczestnikom wypadku i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadków tego wypadku lub osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Najlepiej kontaktować się z sierż. szt. Mirosławem Paterką tel. 61 28 15 278,  podkom. Dawidem Lempaszakiem tel. 693 860 970 lub z asp. Jarosławem Kmiecikiem tel. 61 28 15 272. Można też dzwonić pod nr tel. 61 28 15 211, który czynny jest cała dobę albo przesłać maila na adres: dyzurny.srem@po.policja.gov.pl 


Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.