Warta Śrem kontra… internetowy klub piłkarski? Tak, już w ten weekend w Śremie

Już niedługo dojdzie w Śremie do bardzo ciekawego meczu. Przeciwnikiem Warty Śrem będzie… INTERNETOWY klub piłkarski, czyli IKP Olimpia Poznań. Początek spotkania 22 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Śremie.

Internetowy Klub Piłkarski Olimpia Poznań, czyli najbliższy przeciwnik Warty Śrem w meczu o Mistrzostwo Klasy Okręgowej władzę zarządzania klubem przekazał… kibicom.

O ustawieniu i składzie drużyny decydują wszyscy fani piłki nożnej z całego świata, którzy pobiorą aplikację na swoje smartfony.

Jak to działa? Na początku tygodnia użytkownicy aplikacji wybierają ustawienie, w jakim zespół ma zagrać najbliższy mecz. Od środy, pod wybrane przez wszystkich ustawienie, zadecydują o tym, jacy zawodnicy zagrają na poszczególnych pozycjach. O tym, w jakim składzie oraz w jakim ustawieniu zagra Olimpia, można dowiedzieć się w piątek po północy.

Reasumując, w jakim składzie zagra IKP Olimpia Poznań w meczu z Wartą Śrem zadecydują… użytkownicy aplikacji.
Więcej informacji na oficjalnej stronie klubu: http://eaglegame.eu/

Fakt, że o składzie oraz ustawieniu drużyny piłkarskiej decydują kibice przez telefon komórkowy, to z całą pewnością ciekawy pomysł, ale czy dobry?

p.s. IKP Olimpia nie jest spadkobiercą rozwiązanej w 2005 roku Olimpii Poznań. To zupełnie inny klub, łączy je tylko ta sama nazwa.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.