Pierwsze od pięciu lat starcie Lecha Poznań z Arką Gdynia. Wygraj bilety na to spotkanie!

Pierwsze od pięciu lat starcie z Arką na pewno będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem, ale tym razem zaplanowano dodatkowe emocje. Kolejorza i Arkowców dopingować będą uczniowie w ramach akcji “Kibicuj z klasą”. więcej tutaj: Śremskie szkoły i przedszkola szykujcie się 😉 Podczas meczu Lecha z Arką padnie kolejny rekord?

Cel? Zapełnić INEA Stadion do ostatniego miejsca! Do udziału zapraszamy podopiecznych gimnazjów, szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych, a także grupy znajomych. Każda grupa wielkości min. 10 osób wchodzi na trybuny bezpłatnie! Wspólnie z Lechem świętujcie rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WYGRAJ BILET NA MECZ Z ARKĄ

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z ekipą Grzegorza Nicińskiego? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy zapisać się do naszego newslettera (jeśli już jesteś zapisany, nie musisz tego robić ponownie) oraz odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ligowy pomiędzy Arką a Lechem oraz kto i w jakich minutach strzelił gole?

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres mailowy: biuro@naszsrem.pl.

Najszybsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami na mecz pomiędzy Lechem a Arką z trybun INEA Stadionu.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.
Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!
Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz tutaj >>> https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz tutaj >>> Kliknij
KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!
Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>GDZIE KUPISZ?
GDZIE KUPISZ?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i Kupcu Poznańskim oraz we wszystkich Punktach Partnerskich. Sprawdź: PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW
Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane.
Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrac sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

GODZINY PRACY KAS INEA STADIONU

W tygodniu przedmeczowym:

poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
soboty 10:00 – 14:00
W pozostałe dni:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 14:00

W dni meczowe:
poniedziałek – piątek od 9:00
sobota, niedziela od 10:00

Budżet Obywatelski Śremu 2017 – projekt nr 14

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.