Wielki Finał Dolskiej Ligi Halowej już w niedzielę!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już w najbliższą niedzielę tj. 11 marca odbędzie się Wielki Finał Dolskiej Ligi Halowej 2017/2018. Na zakończenie rozgrywek zostanie rozegrany turniej o ligowy puchar. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 14:30.

Tym razem mecze będą odbywać się na zasadzie play-off. Oprócz turnieju pucharowego zostanie rozegrany tzw. Super Mecz. Zagrają w nim najlepsi zawodnicy ligi przeciwko ostatecznemu liderowi tabeli. Dekorację najlepszych drużyn przewidziano na godzinę 18:30, z kolei Finał Pucharu Ligi rozpocznie się o godzinie 18:45.

Szczegółowy harmonogram niedzielnych rozgrywek można poznać na załączonej grafice. Natomiast już za kilka dni na naszej witrynie ukaże się obszerne podsumowanie kończącej się edycji Dolskiej Ligi Halowej. Serdecznie zapraszamy!

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera