Mając dwa promile i nie posiadając prawa jazdy wsiadł do samochodu… zatrzymał się na płocie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Do sądu trafi sprawa 18 – latka, który w Mechlinie kierował mazdą i uszkodził płot wjeżdżając na teren posesji. Jak się okazało nieodpowiedzialny młody mężczyzna w ogóle nie posiada prawa jazdy i kierował samochodem mając dwa promile alkoholu w organizmie.

19 stycznia br., o godz. 22.34, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Mechlinie samochód wjechał na posesję uszkadzając płot i prawdopodobnie kierujący autem jest nietrzeźwy.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Z ich ustaleń wynika, że kierujący mazdą, 18-letni mieszkaniec Śremu, jadąc z kierunku Zaniemyśla w stronę Śremu nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad autem i uszkadzając płot wjechał na teren posesji.

Okazało się, że młody mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie i w ogóle nie ma prawa jazdy. Pasażerką pojazdu była młoda kobieta, która również znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Teraz nieodpowiedzialny kierowca, który zagrażał sobie, pasażerce samochodu i innym uczestnikom ruchu drogowego, odpowie przed sądem.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.