Aktywność w świecie Seniora

Aktywność w świecie Seniora
Aktywność w świecie Seniora
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Sport w dzisiejszych czasach odgrywa kluczową rolę w życiu wielu ludzi. W pierwszej kolejności motywacją do tego by aktywnie spędzać wolny czas jest poprawa parametrów zdrowotnych. Zdrowie w dzisiejszych czasach jest bez wątpienia czymś co wpływa na nasz komfort życia. I to powinno nad wyraz sugerować nam dlaczego warto wygospodarować kilka godzin w tygodniu na szeroko pojętą formę ruchu.

Oczywiście… korzyści płynące z naszego wyboru mogą również zataczać szersze kręgi jak np. sukces w poprawie kompozycji naszego ciała. Zmieniający się wygląd może też wpłynąć na chęć do podejmowania właściwych decyzji czyli potocznie mówiąc może budować naszą Motywacje.

Będąc trenerem z własnego doświadczenia wiem że aby zaszczepisć w osobach starszych choć odrobinę chęci do aktywności wymaga to wiele pracy. Seniorzy często sugerując się własnym rozumowaniem wychodzą z założenia że nie będzie im to do niczego potrzebne. Towarzyąscy przy tym stres to droga do tego by pozostać w domu siedząc na kanapie i ograniczać swój ruch do wyjścia na zakpy. Mając już kilkuletnie doświadczenie mogę pochwalić się osiągnięciami swoich “dojrzałych” podpoiecznych w taki sposób który będzie świadczył o zmianach zdrowotnych oraz sylwetkowych.

Dlatego Śremski Sport wychodzi naprzeciw naszym dziadkom, rodzicom czy ciociom wprowadzając do swojej oferty darmowe zajęcia które mogą okazać się idealnym zamiennikiem “leków”. Poprawa ciśnienia krwi, czy gospodarki cukrowej w tym wieku będzie wpływać na życie nasze oraz naszych bliskich, bo przecież chcemy żyć jak najdłużej ciesząc się np z dorastających wnuków. Mając na myśli bycie aktywnym nie musimy obawiać się morderczych treningów ponieważ zajęcia są idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości każdego Seniora.

W ramach programu Spółka Śremski Sport prowadzić będzie bezpłatne grupowe zajęcia fitness, ponadto seniorzy będą mogli także skorzystać z basenu. Zapisy odbywają się drogą internetową i wystartują jutro tj. środa 31 stycznia 2018 po godzinie 15:00. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, od tego roku jedna osoba może skorzystać z 2 jednostek treningowych w tygodniu.Program senior w ruchu startuje 1 lutego! W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 887 888 214.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.