7. Mróz Śrem Półmaraton – zapisy już wkrótce!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już w najbliższą środę tj. 28.02.2018 wystartują zapisy na 7. Mróz Śrem Półmaraton. W tegorocznej edycji  półmaratonu biegacze będą mieli do pokonania nową trasę, a nastąpi to dokładnie 17 czerwca 2018 o godz. 9:00. Liczba miejsc jest ograniczona do 950, dlatego organizator proponuje nie odkładać rezerwacji na ostatnią chwilę.

„Gwarantujemy wszystkim zawodnikom swobodę podczas zawodów, ale jednocześnie zapewniamy, że duch rywalizacji wraz z dobrą zabawą Was nie opuszczą. Co roku staramy się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających biegaczy – tak będzie i w tym roku!” 

Mróz Śrem Półmaraton i w tym roku znalazł się w gronie biegów biorących udział w Grand Prix Wielkopolski w Półmaratonie. Regulamin Śremskiego biegu znajdą Państwo – TUTAJ. Dla Śremian jak co roku przygotowana została niższa opłata startowa więc organizator liczy na wielu mieszkańców naszego miasta na starcie i mecie biegu 😉

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera