|

Śremskie Żyrafy 2015 rozdane! Dwie nagrody dla Filipa Dziuby!

W czwartkowy wieczór, 7 stycznia rozdano Śremskie Żyrafy 2015, czyli nagrody dla śremian, których sukcesy rozsławiają nasze miasto zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wśród nominowanych byli: Tomasz Kościelniak, Filip Dziuba, Sylwia Śliczna, Wojciech Czeterbok oraz Marcin Rozmiarek.

Dwie statuetki (nagroda publiczności oraz poprzez internetowe głosowanie) zdobył Filip Dziuba, uczeń drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Śremie. Trenuje w klubie sportowym Rapid Śrem, jest członkiem kadry narodowej juniorów. W 2015 roku odniósł wiele zwycięstw i wielokrotnie stawał na podium w zawodach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej. Największym sukcesem Filipa jest 3. miejsce w Pucharze Świata w Innsbrucku.

Niestety nie znamy wszystkich nagrodzonych, gdyż wręczenie Śremskich Żyraf było imprezą zamkniętą, a nasz portal “nie był na nią zaproszony” :). Jak usłyszeliśmy, zaproszenia były wysłane wcześniej redakcjom współpracującym z Urzędem Miasta. Pozwolono nam jednak na zrobienie kilku zdjęć, za co ogromnie dziękujemy 😉 …nasz portal odwiedza codziennie ponad 1000 unikalnych użytkowników. Być może w przyszłym roku będziemy zaproszeni i uda nam się napisać nieco więcej 😉

zdjęcia: Tomasz Twardowski

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.