“Kino z wartościami” rozpoczyna działalność w Dolsku

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na film pt. „Świąteczna Historia”. Zostanie on wyemitowany w Katolickim Domu Kultury w Dolsku w niedzielę 17 grudnia o 11:00, a także o 14:30. Czas trwania wspomnianych seansów to 90 minut.

Nie przewidziano żadnej stawki pieniężnej za możliwość obejrzenia filmu, jednak będzie możliwość złożenia opłaty w dowolnej wysokości na pokrycie kosztów organizacyjnych. Dodatkowo dla publiczności zostanie przygotowane przepyszne ciasto, kawa oraz herbata.

Pod koniec listopada Parafia pw. św. Michała Archanioła w Dolsku podpisała dokumenty wymagane do uruchomienia działalności kina, co umożliwia legalną projekcję filmów. Kino będzie funkcjonowało pod nazwą „Kino z wartościami”. Proboszcz Rafał Pleszewa, który wraz z początkiem lipca zaczął sprawować swoją posługę kapłańską w Dolsku chce raz na jakiś czas zaprosić wszystkich chętnych do obejrzenia wybranego filmu. Będzie to forma spędzenia wolnego czasu, jednak należy wspomnieć, że repertuar będzie dobierany w taki sposób, aby emitowane filmy niosły ze sobą wartościowe przesłanie. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.