"Kino z wartościami" rozpoczyna działalność w Dolsku

0

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na film pt. „Świąteczna Historia”. Zostanie on wyemitowany w Katolickim Domu Kultury w Dolsku w niedzielę 17 grudnia o 11:00, a także o 14:30. Czas trwania wspomnianych seansów to 90 minut.

Nie przewidziano żadnej stawki pieniężnej za możliwość obejrzenia filmu, jednak będzie możliwość złożenia opłaty w dowolnej wysokości na pokrycie kosztów organizacyjnych. Dodatkowo dla publiczności zostanie przygotowane przepyszne ciasto, kawa oraz herbata.

Pod koniec listopada Parafia pw. św. Michała Archanioła w Dolsku podpisała dokumenty wymagane do uruchomienia działalności kina, co umożliwia legalną projekcję filmów. Kino będzie funkcjonowało pod nazwą „Kino z wartościami”. Proboszcz Rafał Pleszewa, który wraz z początkiem lipca zaczął sprawować swoją posługę kapłańską w Dolsku chce raz na jakiś czas zaprosić wszystkich chętnych do obejrzenia wybranego filmu. Będzie to forma spędzenia wolnego czasu, jednak należy wspomnieć, że repertuar będzie dobierany w taki sposób, aby emitowane filmy niosły ze sobą wartościowe przesłanie. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.