"Kino z wartościami" rozpoczyna działalność w Dolsku

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na film pt. „Świąteczna Historia”. Zostanie on wyemitowany w Katolickim Domu Kultury w Dolsku w niedzielę 17 grudnia o 11:00, a także o 14:30. Czas trwania wspomnianych seansów to 90 minut.

Nie przewidziano żadnej stawki pieniężnej za możliwość obejrzenia filmu, jednak będzie możliwość złożenia opłaty w dowolnej wysokości na pokrycie kosztów organizacyjnych. Dodatkowo dla publiczności zostanie przygotowane przepyszne ciasto, kawa oraz herbata.

Pod koniec listopada Parafia pw. św. Michała Archanioła w Dolsku podpisała dokumenty wymagane do uruchomienia działalności kina, co umożliwia legalną projekcję filmów. Kino będzie funkcjonowało pod nazwą „Kino z wartościami”. Proboszcz Rafał Pleszewa, który wraz z początkiem lipca zaczął sprawować swoją posługę kapłańską w Dolsku chce raz na jakiś czas zaprosić wszystkich chętnych do obejrzenia wybranego filmu. Będzie to forma spędzenia wolnego czasu, jednak należy wspomnieć, że repertuar będzie dobierany w taki sposób, aby emitowane filmy niosły ze sobą wartościowe przesłanie. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera