Budżet Obywatelski Śremu 2017 – jaki projekt wygra w tym roku? [Ankieta]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Do zakończenia głosowania na projekty zgłoszone do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego pozostały 4 dni. Głosowanie potrwa do 24 września i to od nas (obywateli) zależy, jakie propozycje wygrają w tym roku. Swój głos można oddać na trzy projekty: jeden ogólnogminny, jeden lokalny (miejski) oraz jeden lokalny (wiejski).

Wszystkie projekty dostępne są na stronie Budżetu Obywatelskiego Śremu: https://srem.budzet-obywatelski.org/projekty, natomiast swój głos oddać można tutaj: https://srem.budzet-obywatelski.org/glosowanie. Samo głosowanie jest trywialne: po wejściu na stronę, wystarczy wybrać odpowiednie projekty.

Wybierz projekt na który chciałbyś zagłosować

…oraz podaj swoje dane:

Tutaj należy wypełnić swoje dane w głosowaniu na projekty Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017

Pamiętaj, że to od nas, obywateli zależy jakie projekty wygrają w tym roku. Rok temu jako projekt ogólnogminny wygrał Pumptrack w Parku Odlewników – projekt zgłoszony przez Tomasza Żaka, jako projekt lokalny miejski wygrało Miasteczko rowerowe w Śremie zgłoszone przez Patryka Kubskiego, jako projekt lokalny wiejski wygrało Miasteczko ruchu drogowego w Nochowie.

Jak myślicie, jaki projekt wygra w tym roku? (w naszej zabawie można wybrać tylko jeden projekt).

Jak myślisz, jaki projekt wygra w tym roku?

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera