Młodziki Warty Śrem pokonują w Poznaniu rówieśników Lecha Poznań 1:0

Wtorek, godzina 20:30, ulica Bułgarska w Poznaniu i sztuczne oświetlone boisko. Nie, to nie jest zapowiedź piłkarskich europejskich pucharów. O tej porze, przy Inea Stadionie zmierzyły się zespoły młodzików akademii piłkarskich Lecha Poznań oraz Warty Śrem. Już sam mecz o tej porze i w tym miejscu dla młodych piłkarzy to wielkie przeżycie, a jeśli dodamy, że śremscy zawodnicy to spotkanie wygrali, a bramkę strzeliła reprezentantka Polski? 🙂

W momencie, kiedy większość kibiców piłki nożnej włączała telewizory, aby obejrzeć mecz Ligi Mistrzów, młodzi śremscy piłkarze rozpoczynali swoje małe święto. Nieczęsto przecież zdarza się, aby była możliwość rozgrywania w tym wieku spotkań przy sztucznym oświetleniu i to jeszcze z takim rywalem, jakim jest szkółka piłkarska Lecha Poznań. Podopieczni trenera młodzików Warty Śrem, Michała Mocka zagrali bardzo mądrze i przede wszystkim bez strachu z dużo bardziej renomowanym przeciwnikiem. Zagrali z wiarą w zwycięstwo i to się opłaciło. Jedynego gola tego spotkania strzeliła Julia Cieślak, która występuje również w młodzieżowej Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej.

Na boisku spotkały się dwa bardzo dobrze przygotowane zespoły

„Na boisku spotkały się dwa bardzo dobrze przygotowane zespoły, którzy do tego spotkania podchodziły z ogromnym szacunkiem, a nawet nawiązywaną sympatią między zespołami. Oba prezentowały futbol na wysokim poziomie. Rozegraliśmy dziś spotkanie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci, pewnie nie tylko mi ale również rodzicom, a szczególnie zawodnicy będą długo to wspominać. Cała otoczka w dniu dzisiejszym na najwyższym poziomie.

Wyjazd „na Bułgarską”, która jest wizytówką Poznania, a nawet Wielkopolski jest niesamowitym przeżyciem oraz satysfakcją, a także nagrodą czy też takim bodźcem dla tych młodych adeptów, że marzenia się spełniają. Bo przecież rozegrać mecz w takich warunkach z taką marką jaką jest Lech Poznań to niecodzienność. My pojechaliśmy po 3 punkty, z którymi zasłużenie wyjeżdżamy.

Rozegraliśmy już sporą ilość spotkań w dobrym stylu, jednakże ten mecz to prawdziwy pokaz umiejętności tego zespołu. Cała drużyna zagrała zawody na skale swoich możliwości. Założenia zrealizowane w stu procentach i to cieszy. Co powiedzieliśmy sobie w szatni przełożyliśmy na boisko i dlatego wracamy z tarczą a nie na tarczy. Dziękuje jeszcze raz zawodnikom, a rodzicom chylę czoła za pomoc, za wsparcie, wyrozumiałość oraz obecność podczas spotkań!”

Michał Mocek, trener

LPFA BUŁGARSKA 0:1 WARTA ŚREM – BRAMKA Julia Cieślak 43 minuta.

Warta Śrem wystąpiła w składzie: Szulczewski, Nowak, Aleks Szafrański, Tobiasz Szafrański (C), Stawecki, Pruchnik, Bąkowski, Julia Cieślak, Świdurski, Wesołowski, Mikołajewski, Bortnowski, Sturmer, Walczak, Tomczak

if (typeof CeneoAPOptions == „undefined” || CeneoAPOptions == null)
{
var CeneoAPOptions = new Array();
stamp = parseInt(new Date().getTime()/86400, 10);
var script = document.createElement(„script”);
script.setAttribute(„type”, „text/javascript”);
script.setAttribute(„src”, „//partnerzyapi.ceneo.pl/External/ap.js?”+stamp);
script.setAttribute(„charset”, „utf-8”);
var head = document.getElementsByTagName(„head”)[0];
head.appendChild(script);
}
CeneoAPOptions[CeneoAPOptions.length] =
{
ad_creation: 138089,
ad_channel: 8903,
ad_partner: 7232,
ad_type: 1,
ad_content: '996,997,998,1453,4207′,
ad_format: 6,
ad_newpage: true,
ad_basket: false,
ad_container: 'ceneoaffcontainer138089′,
ad_formatTypeId: 1,
ad_contextual: false,
ad_recommended: false
};

One comment

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: