Hania Okoniewska dla naszsrem.pl: Ten medal to dopiero początek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Hania Okoniewska, była zawodniczka oraz aktualna trenerka śremskiego klubu taekwondo Feniks Śrem wraca ze srebrnym medalem Letniej Uniwersjady w Taipei.

Hania Okoniewska wraz z Aleksandrą Krzemieniecką, Magdaleną Leporowską i Patrycją Adamkiewicz wywalczyła srebrny medal w turnieju drużynowym 29. Letniej Uniwersjady w w Taipei. W finale Polki przegrały z Serbią 5:36

Dziewczyny w hali Taoyuan Arena pokonały kolejno drużyny Francji 18:16, Węgier 13:12 i Meksyku 10:8. Dopiero w finale musiały uznać wyższość Serbek.

Po powrocie zapytaliśmy Hanię Okoniewską o kilka słów:

Szok, niedowierzanie, ogromna radość! Do teraz ciężko mi w to wszystko uwierzyć. Stworzyłyśmy historie, możemy być z siebie dumne. Ciężka praca przyniosła efekty. Mogę obiecać – ten medal to dopiero początek.

Uniwersjada Tajpej 2017. Polska drużyna taekwondo ze srebrem

Hanna Okoniewska jest w tej chwili zawodniczką AZS Poznań oraz studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Wcześniej była zawodniczką, a później trenerką w Uczniowskim Klubie Sportowym Taekwondo Feniks Śrem.

Trzymamy kciuki za Hanię i wierzymy, że medal na Uniwersjadzie, to dopiero początek jej wspaniałej przygody z taekwondo!

Uniwersjada Tajpej 2017. Polska drużyna taekwondo ze srebrem

 

2 odpowiedzi

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: