|

Hania Okoniewska dla naszsrem.pl: Ten medal to dopiero początek

Hania Okoniewska, była zawodniczka oraz aktualna trenerka śremskiego klubu taekwondo Feniks Śrem wraca ze srebrnym medalem Letniej Uniwersjady w Taipei.

Hania Okoniewska wraz z Aleksandrą Krzemieniecką, Magdaleną Leporowską i Patrycją Adamkiewicz wywalczyła srebrny medal w turnieju drużynowym 29. Letniej Uniwersjady w w Taipei. W finale Polki przegrały z Serbią 5:36

Dziewczyny w hali Taoyuan Arena pokonały kolejno drużyny Francji 18:16, Węgier 13:12 i Meksyku 10:8. Dopiero w finale musiały uznać wyższość Serbek.

Po powrocie zapytaliśmy Hanię Okoniewską o kilka słów:

Szok, niedowierzanie, ogromna radość! Do teraz ciężko mi w to wszystko uwierzyć. Stworzyłyśmy historie, możemy być z siebie dumne. Ciężka praca przyniosła efekty. Mogę obiecać – ten medal to dopiero początek.

Uniwersjada Tajpej 2017. Polska drużyna taekwondo ze srebrem

Hanna Okoniewska jest w tej chwili zawodniczką AZS Poznań oraz studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Wcześniej była zawodniczką, a później trenerką w Uczniowskim Klubie Sportowym Taekwondo Feniks Śrem.

Trzymamy kciuki za Hanię i wierzymy, że medal na Uniwersjadzie, to dopiero początek jej wspaniałej przygody z taekwondo!

Uniwersjada Tajpej 2017. Polska drużyna taekwondo ze srebrem

 

Podobne wpisy

2 komentarze

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.