Dni Śremu 2017: Trwają przygotowania do święta miasta

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Na stadionie w Parku im. Powstańców Wielkopolskich praca wrze od samego rana. Wszystko po to, aby Dni Śremu 2017 były jak najlepsze.

Już niedługo rozpoczną się Dni Śremu 2017. Aktualnie na stadionie trwają prace związane z budową sceny, montażem nagłośnienia. Na obrzeżach płyty boiska ustawiane są elementy karuzeli oraz ogródki gastronomiczne. Przy śremskich ulicach powiewają już flagi.

Na razie pogoda nie sprzyja spacerom. Aczkolwiek jest nadzieja na zmianę aury i na to, że podczas koncertów nie zmokniemy. Zatem serdecznie zapraszamy od godziny 15:00 na stadion w Parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie. Najpierw zaprezentują się najmłodsze talenty z naszego regionu oraz lokalne zespoły. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska. Po niej nastąpi pokaz fajerwerków oraz koncert Dret.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera