Za nami już XXIII edycja Memoriału Michała Stryczyńskiego

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Za nami już XXIII edycja Memoriału Michała Stryczyńskiego! Organizatorzy imprezy opracowali rywalizacje biegowe w różnych kategoriach wiekowych i dystansowych, a chętnych do pojawienia się na starcie po raz kolejny nie brakowało. 20 maja w Dolsku była niemal idealna pogoda do biegania, co z pewnością mocno cieszyło wszystkich zgromadzonych.

Odbyły się biegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a przede wszystkim bieg „Dolska Dycha” wiodący tradycyjnie przez Lubiatówko, Lubiatowo i Kotowo. Każdy uczestnik tego biegu otrzymał pamiątkowy medal, flagę oraz mógł liczyć na posiłek regeneracyjny. Z kolei spośród wszystkich biegaczy rozlosowano atrakcyjne nagrody. Nie brakowało także atrakcji dla dzieci m.in. dmuchanego zamku, a także stoisk z zabawkami czy gastronomią.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera