Sylwester w Śremie 2016 na Targowisku Miejskim

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Burmistrz Śremu zaprasza na plenerową noc sylwestrową, która odbędzie się na Targowisku Miejskim w Śremie. Początek imprezy o godzinie 21:30.

Sylwester w Śremie 2016: hity lat 80 i 90-tych, które sami możemy wybrać

Przez cały wieczór rozgrzewać nas będą Hity lat 80 i 90-tych, które można wybrać na specjalnie przygotowanej ankiecie na stronie internetowej Urzędu Miasta: http://www.srem.pl/Aktualnosci-i-Wydarzenia/Sylwester-2017. Do wyboru między innymi takie przeboje, jak: Another Brick in the Wall, Part II 1980 – Pink Floyd, Voyage Voyage 1989 – Desireless, Flames Of Love 1988 – Fancy, Gimme! Gimme! Gimme! 1980 – Abba czy też Lambada 1989 – Kaoma. W sumie do wybrania jest kilkadziesiąt przebojów z lat 80 i 90-tych. Już nie możemy się doczekać śpiewających śremian o godzinie 23:59: “We don’t need no education. We don’t need no thought control.” 🙂

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sylwester w Śremie 2016: wieczór poprowadzi Przemysław Cypryański

Sylwestrowy wieczór poprowadzi znany z telewizji aktor Przemysław Cypryański (znany na przykład z toli Kuby Ziobera w serialu “M jak miłość”).

https://youtu.be/Bt3GQvBTUd4

Sylwester w Śremie 2016: wspólne gotowanie uczestniczka programu Masterchef Marta Ignasiak-Kciuk

Podczas przebojowej nocy Sylwestrowej wraz z mieszkańcami ustanawiany będzie Rekord Polski w gotowaniu barszczu. Pomagać wszystkim będzie uczestniczka programu Masterchef Marta Ignasiak-Kciuk, która udostępni swój przepis byśmy wszyscy przed północą mogli delektować się tradycyjnym polskim przysmakiem.

Oprócz Hitów muzycznych na mieszkańców czekać będą liczne konkursy kulinarne. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski zapewnia, że cała impreza będzie prawdziwym szaleństwem w samym centrum naszego miasta! Nie można nie skorzystać z takiego zaproszenia 😉

Sylwester w Śremie 2016 na Targowisku Miejskim
Sylwester w Śremie 2016 na Targowisku Miejskim

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.